Вівторок, 16 Квітня

У Львові нетвереза мати забула, де залишила 6-річну доньку та повідомила про її зникнення у поліцію

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові нетвереза мати забула, де залишила свою 6-річну доньку та повідомила про її зникнення у поліцію.

Спочатку на своїй сторінці депутат ЛМР Ігор Зінкевич оприлюднив інформація про те, що матір забула дитину в трамваї маршруту №1, пише ZAXID.NET.

Згодом стало відомо, що з дівчинкою все добре, вона перебуває у дошкільному закладі, а матір, яка за інформацією поліції, перебувала в нетверезому стані, забула, де її залишила.

У патрульній поліції підтвердили, що до них зателефонувала жінка, та повідомила, що загубилася її донька. Патрульні відразу почали шукати дитину.

«Мама прийшла до сусідки і попросила викликати поліцію, бо загубилася її дитина. Патрульні отримали фото дівчинки і почали шукати. За попередньою інформацією, жінка перебувала у нетверезому стані», – повідомила ZAXID.NET речниця патрульної поліції Катерина Рибій.

Пізніше стало відомо, що жінка забула забрати дитину з дошкільного закладу, що розташований на вул. Левицького.

Марія Неділя, директорка дошкільного кризового центру «Діти вулиці», який відвідує дівчинка, у коментарі ZAXID.NET, повідомила, що дівчинка перебуває у центрі, із нею все добре. За її словами, матір, ймовірно, забула, де залишила дитину. Також вона зазначила, що зателефонувала батькові дівчинки, який має її забрати додому.