Субота, 25 Травня

У Львові народилася перша цього року трійня

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Дітки з’явилися на світ у пологовому відділенні на Рапопорта, пише Львівська газета

У пологовому відділенні 3-ї міської клінічної лікарні у Львові львів’янка народила трійню – двох хлопчиків і дівчинку. Мама й немовлята перебувають під наглядом лікарів і почуваються добре.

«1 березня в нас народилася перша в цьому році трійня. Це два хлопчики та дівчинка. Стан матері та дітей – задовільний. Бажаємо матері та діткам міцного здоров’я», – зазначив головний лікар 3-ї міської клінічної лікарні Вадим Олійник.

Як повідомили в управлінні охорони здоров’я Львівської міської ради, з 2006 року це 13-та трійня, яка з’явилася на світ у пологових стаціонарах Львова – міському клінічному пологовому будинку №1 та пологовому відділенні 3-ї міської клінічної лікарні.

Сім’ї, в якій народилося троє діток, місто надає допомогу, і 2018 року цю допомогу збільшили. Зокрема, зараз при народжені трійнят і до досягнення ними 3-річного віку, сім’ї щомісячно виплачують по 3 тис. грн. (раніше ця допомога була в розмірі 1 тис. грн.). Як зазначили в управлінні соціального захисту ЛМР, у 2017 році таку допомогу отримували 7 сімей.

Окрім того, у Львові діє норма, відповідно до якої багатодітні сім’ї, в яких народилася трійня, забезпечують житлом. Як повідомили в управлінні житлового господарства ЛМР, станом на 1 березня 2018 року у Львівській міській раді на квартирному обліку перебувають 12 багатодітних сімей, в яких народилась трійня. Протягом 2006 – 2017 років мерія надала 13 квартир багатодітним сім’ям, в яких народилася трійня.