Середа, 28 Лютого

У Львові нагородили кращого двірника, він поїде в тур Європою

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

З нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, який відзначають у третю неділю березня, Львівська міська рада оголосила конкурс на кращого двірника міста Львова. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Конкурс тривав з 7 березня до 14 березня. Голосування відбувалося на Фейсбук-сторінці «Гаряча лінія міста Львова». В коментарі під оголошенням про конкурс кожен міг подати ім’я та прізвище свого кандидата або зазначити адресу будинку, за якою було визначено двірника, який обслуговує цю вулицю. На звання кращого двірника претендували більше 100 кандидатів.

Переможцем конкурсу став Мирослав Новоставський – двірник ЛКП «Південне», за якого проголосувало 130 осіб. Сьогодні він отримав нагороду від громади міста Львова. Також відзначено ще 5 двірників в інших районах, і 6 працівників робітничих професій. Нагороди вручив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Кожного року ми відзначаємо День працівників комунального господарства. У цей день ми вітаємо кращих працівників. Тому я маю велику честь привітати вас і усіх, хто працює в цій галузі. Щиро дякує за вашу велику працю, яка є дуже складною. Велика подяка вам за те, що ви робите наше місто лагідним, домашнім і затишним.

Мені приємно, що гості, які приїжджають до нас і гуляють вулицями нашого міста, говорять, що Львів має добру традицію чистоти. Так було завжди. Сьогодні для мене велика честь вітати також переможців конкурсу на визначення кращого двірника Львова. Це люди, які роблять цю чистоту кожного дня своєю важкою працею», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Також за щоденну віддану працю, особистий внесок у забезпечення життєдіяльності міста Львова та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, було нагороджено 5 кращих двірників районів Львова (відповідно до голосування на Фейсбук-сторінці «Гаряча лінія міста Львова»): Галину Височанську – двірник ЛКП «Рясне-403», Шевченківської РА, Михайла Новікова – двірник ЛКП «Управитель», Личаківської РА, Любов Залипську – двірник ЛКП «Княже місто», Галицької РА, Надію Лабіш – двірник ЛКП «Старий Сихів», Сихівської РА, Анну Дудку – двірник ЛКП «Богданівка», Залізничної РА. Вони отримали Подяки, грошову премію та сертифікати на мандрівку «Камянець-Подільський круїз».

Як повідомили в управлінні житлового господарства ЛМР, станом на сьогодні у Львові працює 1933 двірників: 207 осіб у Галицькій РА, 274 особи- у Залізничній РА, 231 особа – у Личаківській РА, 461 особа – у Сихівській РА, 432 особи – у Франківській РА, та 328 осіб – у Шевченківській РА.

Міський голова вручив Подяки і сертифікати на екскурсію в центральній частині міста Львова 6 працівникам робітничих професій з ЛКП із 6-ти районів міста, а саме:

Петрові Гунько – слюсар-сантехнік ЛКП «Управитель» (Личаківська РА);

Володимиру Шелюху – покрівельник ЛКП «Старий Львів» (Галицька РА);

Наталі Квятковській – маляр ЛКП «Затишне» (Франківська РА);

Роману Михасіву – електрик ЛКП «Богданівка» (Залізнична РА);

Івану Гнатіву – слюсар-сантехнік ТзОВ ЖЕП «Стимул-Сихів» (Сихівська РА);

Роману Салінському – столяр ЛКП «Варшавське-407» (Шевченківська РА).