Понеділок, 27 Вересня

У Львові нагородять курсантів військової академії за порятунок людей з палаючого трамвая

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Керівництво Національної академії сухопутних військ нагородить двох курсантів, які допомагали пасажирам вийти з палаючого трамвая. Про це повідомив начальник Національної академії сухопутних війсь Петро Ткачук на своїй сторінці у Facebook, пише Zaxid.net. 

«Сьогодні воїни-герої перебувають на полігоні Міжнародного центру миротворчості і безпеки, де триває польовий вихід курсантів-артилеристів. Тож після повернення з навчань перед усім колективом Академії Сагайдачного їх буде відзначено та нагороджено цінними подарунками», – написав Петро Ткачук.

Він уточнив, що йдеться про двох курсантів – В’ячеслава Подокопного із Хмельницького та Андрія Харченка із Бахмача, які навчаються на факультеті ракетних військ і артилерії.

«Окрім рішучих і вмілих дій проти пожежі курсант В’ячеслав Подокопний здійснив ще один геройський вчинок. Він врятував жінку, яка, вистрибуючи з вагону, впала під колеса трамваю, а за мить транспорт несподівано рушив», – додав Петро Ткачук.

https://www.youtube.com/watch?v=9ublsXggauY

За його словами, рішення про нагородження курсантів прийняли після того, як до академії звернулися очевидці тих подій.

Йдеться про випадок, що стався 10 травня на вул. Княгині Ольги, коли під час руху загорівся відремонтований трамвайний вагон. За попередньою інформацією, пожежа виникла через коротке замикання в зоні лінійного контактера. Трамвай суттєвих пошкоджень не зазнав.

Share.