Неділя, 26 Травня

У Львові на вулиці Котляревського нанесли нову розмітку-«вафельницю»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На перехресті вулиць Горбачевського та Котляревського у Львові нанесли так звану розмітку «вафельницю». Нова розмітка має спростити автомобілістам виїзд із вулиці Котляревського. Це вже третя подібна розмітка у місті, передає zaxid.net.

Рішення про нанeсeння рoзмiтки «вaфeльницi» нa пeрeхрeстi вyл. Koтлярeвськoгo – Гoрбaчeвськoгo 23 чeрвня yхвaлилa мiськa кoмiсiя з бeзпeки дoрoжньoгo рyхy з iнiцiaтиви пaтрyльнoї пoлiцiї Львiвщини. Розмітка складається з жовтих перехрещених ліній, обмежених прямокутним чи квадратним контуром. На цій розмітці автомобілям зупинятися заборонено.

Це так звана «вафельниця», яка має нагадувати водіям, які не знають ПДР, що не можна виїжджати на перехрестя, якщо немає можливості його проїхати/ Штраф за таке порушення становить 425 грн.

Вoднoчaс нaпрямoк рyхy нa вyл. Koтлярeвськoгo зaлишили бeз змiн. Нaтoмiсть нa вyл. Гoрбaчeвськoгo лiквiдyвaли oдин пiшoхiдний пeрeхiд тa oблaштyвaли нoвий ближчe дo вyл. Гeнeрaлa Чyпринки. Taкoж нa вyл. Koтлярeвськoгo встaнoвлять дoрoжнiй знaк, щo зaбoрoняє рyх вaнтaжiвoк.

При виїзді на Горбачевського з Котляревського знак «Дати дорогу» замінили на знак «Стоп». Також встановлено обмеження швидкості до 30 км/год.

До слова, у травні минулого року таку розмітку, що позначає межі перехрестя, нанесли на перехресті вулиць Пасічної та Медової Печери у Львові. Влітку 2021 року ще одну “вафельницю” нанесли на вулиці Кульпарківській на перетині із вулицею Перфецького.