П’ятниця, 22 Вересня

У Львові на могилах українських героїв розвісили 400 ангеликів в пам’ять про їх подвиг

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Личаківському кладовищі, на могилах новітніх Героїв, які віддали життя за незалежність України, повісили ангеликів пам’яті. Акцію приурочили річниці повномасштабного вторгнення в Україну рф. Участь у заході взяли студенти, волонтери, депутати Львівської обласної ради.

Виготовили ангеликів в межах Тижня пам’яті вихованці КЗ ЛОР “Львівський коледж декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша”, волонтери, діти, які тимчасово переїхали на Львівщину з зони бойових дій та прифронтових територій.

«Захід, який організувала Львівська обласна рада, є дуже важливим і символічним. Ми повинні пам’ятати про нашу історію, наших героїв минулих століть, а у ці дні ми вшановуємо наших сучасників, які віддали життя за Україну через повномасштабну агресію росії.

Український народ зараз переживає переломний момент, коли міняється наша національна ідентичність, ми стверджуємося як держава і стаємо набагато сильнішими, усвідомлюючи урок історії та сьогодення, заради нашого майбутнього»,- зазначив голова комісії з питань культури, інформаційної політики та промоції Святослав Шеремета.

За словами студентів коледжу, які допомагали розвішувати ангеликів, завдяки таким акціям ми вшановуємо наших захисників, нагадуємо про те, що боротьба триває, і як би важко нам не було – потрібно триматися разом. «Ангелики – це як душі наших Героїв, які допомагають з неба і далі боротися за наше право жити в незалежній державі», – зазначили вони.

Загалом в межах акції було розвішано понад 400 ангеликів на полях почесних поховань Личаківського цвинтаря, де знайшли свій останній спочинок новітні Герої російсько-української війни.