У Львові на кількох вулицях зносять огороджувальні турнікети: локації

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В 11 локаціях у Львові знесуть понад 600 м вуличного огородження, яке не впливає на безпеку руху. Більшість вулиць розташовані у центральній частині міста Відповідне рішення 3 липня затвердила міська комісія з безпеки дорожнього руху ЛМР, передає “Еспресо.Захід“.

Зокрема, близько 150 турнікетів демонтують на вул. Дорошенка, 52-58 та на вул. Саксаганського. Також приберуть вуличне огородження на вул. Дорошенка, 63, вул. Словацького, пл. Данила Галицького та вул. Гавришкевича, а також на вул. Підвальній біля “Арсеналу” та на вул. Шпитальній. Натомість у цих місцях мають встановити обмежувачі, аби унеможливити стихійне паркування. До слова, на вул. Шпитальній огородження зникне тільки з парної сторони, на протилежній стороні залишиться.

Також приберуть зайві 29 турнікетів на вул. Володимира Великого, 61 на ділянці від вул. Софії Караффа-Корбут до вул. Кульпарківської та на вул. Сахарова – на перехресті з вул. Кастелівка і до перехрестя з вул. Горбачевського.

Найбільше турнікетів демонтують на розв’язці вул. Луганська – просп. Червоної Калини. Так, поруч зі шляхопроводом приберуть 32 турнікети, а на виїздах на шляхопровід – 102 турнікети.

Зазначається, що усі роботи мають виконати до середини серпня цього року.

За словами керівника управління вуличної інфраструктури ЛМР Павла Сирватки, демонтовують переважно ті турнікети, що були встановлені давно, і які сьогодні вже не виконують свою функцію. Згідно з новими нормами, турнікети потрібні у таких місцях як дитячі заклади, місця з обмеженою оглядовістю, над підземними переходами.

Раніше повідомляли, що у місті опрацювали понад 50 локацій, де доцільно прибрати турнікети. Оскільки в цих конкретних місцях вони не покращують ситуацію з безпекою дорожнього руху, водночас вимагають витрат на утримання та оновлення. Часто таке огородження заважає прибиральній техніці. А в деяких локаціях навіть небезпечне, бо створює уявне відчуття безпеки як для водія, так і для пішохода, хоча насправді несе додаткову небезпеку, адже у випадку ДТП працює як шрапнель і збільшує силу ураження.

Цьогоріч у Львові вже демонтували близько 30 м турнікетного огородження на перехресті вулиць Мазепи – Тичини, а торік – орієнтовно 300 м на вул. Пасічній.