Четвер, 23 Вересня

У Львові на честь відкриття зимової Олімпіади підняли державний прапор

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Вчора, 9 лютого, у Пхьончхані (Південна Корея) стартували ХХІІІ зимові Олімпійські ігри-2018, які триватимуть більше двох тижнів.

З цієї нагоди у сквері поблизу будівлі Львівської ОДА відбулась урочиста церемонія підняття Державного прапора України та Прапора НОК України, повідомляє loda.gov.ua.

Із вітальним словом виступила заступник голови – керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська.

«33 українці представляють нашу Українську державу на Олімпійських іграх, ми бажаємо їм сили, наснаги, впевненості у перемозі. Ми вболіватимемо за наших спортсменів, бо знаємо, що кожен піднятий прапор України у Кореї, це ще одне визнання, перемога нашої держави»,– наголосила Маріанна Вільшинська.

Львівщину на Олімпійських іграх цьогоріч представлятимуть п’ять спортсменів: чотири представники санного спорту – Олена Стецків, Олена Шхумова, Роман Захарків, Антон Дукач та одна представниця гірськоголижного спорту Ольга Книш.

© loda.gov.ua

© zik.ua

Такі вже традиційні церемонії відбуваються також і в інших обласних та районних центрах України, з метою популяризації олімпійських цінностей, залучення дітей та молоді до ведення здорового способу життя, виховання патріотичних почуттів уболівальників та підтримки кращих з кращих українських спортсменів на наймасштабніших спортивних змаганнях.

Share.