У Львові можна буде подати документи за допомогою Mobile ID від «Київстар»

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Жителі зможуть замовляти довідки про наявність у фізособи земельних ділянок, про реєстрацію місця проживання, про склад родини, копії та витяги з архівних документів тощо

Мобільний оператор «Київстар», Львівська міська рада та Державне агентство з питань електронного урядування України підписали Меморандум про взаємодію у сфері впровадження послуги Mobile ID у Львові. Про це повідомила прес-служба «Київстар».

«Два роки тому саме у Львові ми провели першу демонстрацію роботи Mobile ID і пишаємось тим, що пілотний проект завдяки партнерству з державою перетворюється в повноцінне впровадження сервісу. Київстар стає провайдером сучасних рішень, які можуть значно полегшити спілкування громадян із державою, а також дають можливість бізнесу перевести частину своїх послуг для населення в електронний формат. Ми працюємо над тим, щоб наповнити нашу платформу якомога більш актуальними та різноманітними сервісами», – повідомив директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку «Київстар» Євген Кражан.

Фото прес-служби ЛМР

Mobile ID планується запровадити на базі Особистого кабінета мешканця Львова. Після авторизації та аутентифікації за допомогою Mobile ID містяни зможуть замовляти через інтернет довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок, про реєстрацію місця проживання, про склад родини, копії та витяги з архівних документів, дозволи на благоустрій прибудинкових територій тощо.

Нагадаємо, оновлений «Особистий кабінет мешканця» презентували у квітні 2017 року. А користуватися послугами ЛМР, не виходячи з дому, можна з 2015 року.

Зараз на сайті міськради діють сто сервісів із надання послуг. Відтепер запускатимуть пропозиції не лише для мешканців, а й для львівського бізнесу. Місто стане одним із перших в Україні, де запровадять сервіс Mobile ID.

Дніпро став першим містом, яке долучилося до ініціативи впровадження Mobile ID – до платформи буде підключено сайт Центру надання адміністративних послуг міста Дніпро (ЦНАП).

Share.