Неділя, 24 Вересня

У Львові мережа відомих готелів платила податки росії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

За допомогою злочинної схеми мережа відомих готелів сплачувала податки у бюджет росії. Однак правоохоронцям вдалося зупинити грошовий потік, який би потім конвертувався у зброю росіян.

Завдяки втручанню правоохоронців у Львові арештували корпоративні права мережі відомих готелів та нерухомість. Кінцевим бенефіціаром цих активів є громадянин росії, пише 24 Канал.

Перш за все, в Офісі генпрокурора підкреслили – зараз здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами легалізації майна, одержаного злочинним шляхом, та службового підроблення.

Слідство з’ясувало, що для виводу грошей за кордон була придумана ціла схема, у якій були залучені офшорні компанії. А саме:

  1. посадові особи ТОВ, до складу якого входить мережа готелів, за вказівкою бенефіціарного власника виводили кошти на рахунки офшорних кіпрських компаній;
  2. для цього вони укладали низку фіктивних договорів;
  3. отриманий прибуток від діяльності готелів вони спрямовували через банківські та фінансові установи як зарплату російському власнику.

Таким чином, податки сплачувалися до державного бюджету країни-агресорки та направлялися на фінансування війни в Україні.

Загальна сума майна, арештованого за клопотанням прокурорів Львівської облпрокуратури, є доволі суттєвою, а саме становить понад 55 мільйонів гривень. Зокрема, арешт наклали на:

  • корпоративні права мережі відомих готелів на загальну суму понад 15,5 мільйонів гривень;
  • об’єкти нерухомості, а саме базу відпочинку, земельну ділянку та житловий будинок.

Наразі правоохоронці приймають заходи для передачі арештованого в управління Агенства з розшуку та менеджменту активів.