Субота, 25 Вересня

У Львові малюків в чергу в дитсадки можна зареєструвати лише на новій платформі

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Виконавчий комітет Львівської міської ради на засіданні 29 грудня затвердив Положення та правила про порядок набору, обліку та забезпечення прозорості у зарахуванні дітей до закладів дошкільної освіти м. Львова.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Начальник управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик повідомила, що згідно із новим положенням, реєстрація дітей в електронній черзі здійснюється лише на новій платформі edu.smart.lviv.ua. Крім того, малюків, народжених у поточному році, можна буде зареєструвати тільки з першого робочого дня нового року. За словами чиновниці, це ввели для того, щоб всі мали вільний доступ до е-реєстрації. Кожній дитині присвоюється індивідуальний номер і дата реєстрації. Ці дані не можуть бути змінені.

Як і раніше, батьки мають право обирати три ДНЗ. Їх перелік можна змінювати до 10 травня того року, коли дитину хочуть зарахувати у дитсадок. У разі виявлення помилки, батьки можуть письмово звернутися до адміністратора.

Зоряна Довганик наголосила, що згідно із новим законом, поліцейські не належать до пільгової категорії, діти яких зараховуються поза чергою. Вона зазначила, що у списку на зарахування у ДНС 20% від списку на першому місці будуть діти пільговиків.

Чиновниця додала, діти, які не потрапили у дитсадки цього року, будуть зараховані з 1 вересня 2018 р. Вони у списках пріоритетні, бо реєстрували їх раніше.

Додамо, що діти до дошкільних навчальних закладів міста Львова зараховуються у випадку, якщо їм виповнилося на 1 вересня року зарахування повних 2 роки.

Share.