Вівторок, 21 Травня

“У Львові люблю базари”, – американська волонтерка про життя в Україні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Волонтерка Корпусу Миру США Кетрін Фітч приїхала в Україну у березні два роки тому. Про це пише Gazeta.ua.

“Був дуже темний день, на вулиці падав дощ. Спочатку я подумала, навіщо мені це волонтерство.В готелі нас чекали і вітали з хлібом-сіллю. Тоді зрозуміла, що хочу працювати саме з цими людьми, – розповідає Кетрін Фітч.

Спочатку дівчина жила в селі у Чернігівській області, вчила там українську мову. Потім переїхала до Львова і півроку жила зі своєю львівською сім’єю.

“В нас з українцями різні погляди на життя. Ми їдемо далеко від родини, друзів і відносини стають складними. А в Україні це дуже класно, що всі разом і можуть спілкуватися без перешкод”.

Кетрін звикла до львівського транспорту.

“Маршрутка була для мене новим досвідом. Мені подобається їздити там , бо маю час думати про свій день, вечір, про те, що я буду робити завтра. Але найбільше люблю трамвай. В Америці нема трамваю, взагалі у нас мало екологічного транспорту. Трамвай там – лише атракціон. Але тут я можу бути на цьому атракціоні кожного дня”.

Волонтерка живе поблизу одного з львівських базарів.

“Ми не маємо базару в Америці, тому для мене це було нове тим, що люди продають на вулиці. У Львові люблю майже всі базари, окрім того, що біля вокзалу, бо там багато людей. Той, що біля мене, Стрийський, маленький і там мало людей. Мене вже знають всі продавці, називають американкою і люблять поговорити”, – каже Кетрін Фітч.

Дівчина орендує житло в центрі міста, щоб було ближче до роботи. Працює в львівському Молодіжному центрі. Зарплатню їй платить Корпус Миру.

Автор: Оксана Княжик, Gazeta.ua