У Львові ліквідували дві лікарні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівська обласна рада реорганізувала обласний діагностичний центр. До нього приєднали ендокринологічний центр і центр радіаційного захисту населення. Відповідне рішення прийняли під час сесії облради 20 вересня, передає Львівський портал.

«За» відповідне рішення проголосували 43 народні обранці.

Таким чином депутати розширили комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський обласний клінічний діагностичний центр», що розташований на вулиці Пекарській, 69 б, приєднавши до нього «Львівський обласний державний клінічний лікувально-діагностичний ендокринологічний центр» на вул. Острозького,1 та «Львівський обласний спеціалізований центр радіаційного захисту населення» на вул. Морозній, 31 а.

Як заявив під час засідання голова департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис, таке рішення покращить якість надання медичних послуг та гарантує лікарям належну зарплату. Оскільки вже з нового року обласний лікувально-діагностичний ендокринологічний центр і обласний центр радіаційного захисту населення не отримували б належного фінансування від НСЗУ.

Зазначимо, що працівників вже ліквідованих центрів обіцяють не звільняти і працевлаштувати в діагностичному центрі, створивши там нові відділення.

Водночас у пояснювальній записці йдеться, що «реорганізація здійснюється з метою покращення якості та доступності медичного обслуговування населення області, в тому числі і покращення надання спеціалізованої медичної допомоги постраждалим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та членам їх сімей, підвищення ефективності використання об’єднаним закладом охорони здоров’я кадрового потенціалу і фінансового ресурсу, який передбачено на утримання закладів охорони здоров’я, які підлягають приєднанню».