У Львові лікують хлопчика, який у шість років важив лише 15 кілограмів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові лікують хлопчика із важкою формою раку, якого з Нової Каховки, що на Херсонщині, транспортували до лікарні святого Миколая у Львові. Через хворобу 6-річний пацієнт важив лише 15 кілограмів. Про це інформує Перше медичне об’єднання Львова.

У дитини діагностували нейробластому середостіння. Йдеться про пухлину, яка є однією з найпоширеніших і найагресивніших серед тих, які трапляються в дітей віком до 5 років. На момент перебування під окупацією Максим отримував суху хіміотерапію.

«До нашого медичного закладу хлопчика привезли каретою швидкої допомоги місяць тому, коли той був у дуже важкому стані та важив лише 15 кілограмів. Максим був повністю паралізований нижче грудної клітки. Крім того, в нього розвинулася двобічна пневмонія та почалася кровотеча. Метастази поширилися по всьому організму дитини: вони – в голові, в кістках. Уразили й кістковий мозок», – зазначили медики.

Вже за кілька днів наші спеціалісти з відділення анестезіології та інтенсивної терапії й відділення онкології, гематології та імунології стабілізували стан хлопчика. Вони переливали дитині необхідні препарати крові та давали протигрибкові антибіотики, аби вилікувати пневмонію.

Львівські медики стабілізували стан хлопчика. Максимко отримав 2 курси хіміотерапії, попереду – ще 4. А пізніше – трансплантація кісткового мозку. Дитина вже набрала вагу, почала відчувати ноги та рухати ними.

Довідка: Щорічно в Україні онкозахворювання виявляють в 1 тисячі діток. Чарівної пігулки, яка могла б попередити ці хвороби, на жаль, не існує. Саме тому важливо вчасно обстежувати діток у спеціалістів.