Вівторок, 27 Лютого

У Львові лікарі врятували 14-річну дівчину з анорексією, у якої вірус спровокував важкі ускладнення

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Лікарі Центру дитячої медицини у Львові врятували 14-річну дівчину з анорексією, у якої вірус спровокував важкі ускладнення

Про це йдеться на сторінці медзакладу, передає “Еспресо.Захід“.

“Наші хірурги успішно вилікували 14-річну дівчину у якої діагностували двобічну пневмонію, плеврит та фіброторакс”, – йдеться у повідомленні.

Розповідають, що все почалося із симптомів кашлю, задухи, підвищеної температури тіла та болі у лівій грудній клітці. Львівські фахівці поставили дівчині діагноз – двобічна пневмонія, лівобічний ексудативний плеврит та лівобічний фібриноторакс. Процес одужання дитини був ускладнений супутньою патологією – анорексією. Зокрема, був низький білок та відсутність сил в організмі. У реанімації дівчина вживала спеціальні суміші і мала вагу 36 кілограмів.

“Спершу 14-річна дівчина була у пульмонологічному відділенні нашого центру, далі переведена до хірургічного. Лікарі провели торакоскопію, адгезіолізис, санацію та дренування плевральної порожнини. Завдяки злагодженим та фаховим діям команди фахівців нашого Центру дитячої медицини, лікарні “Охматдит” дівчину успішно вилікували. Вона вже виписана додому”, – додали у дописі.