У Львові контролери громадського транспорту отримали мобільні валідатори. Як тепер штрафуватимуть

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові вже понад рік готуються до запуску ІІ етапу е-квитка, нещодавно в автобусах та електротранспорті контролери ЛКП “Львівавтодор” почали перевіряти, чи власники транспортних карток ЛеоКарт здійснюють валідацію

Про це повідомили на офіційній сторінці е-квитка у Львові “Електронний квиток Леокарт”.

Там зазначили, що відтепер у громадському у контролерів ЛКП “Львівавтодор” можна побачити мобільні валідатори.

“Після того, як контролери заходять у громадський транспорт, вони блокують валідатори і з допомогою мобільного валідатора розпочинають перевірку ЛеоКарт. Власники транспортних карток прикладають їх до мобільного валідатора і пристрій показує, чи було завалідовано картку чи ні – світиться зелена “галочка” або червоний “хрестик” відповідно”, – пояснюють у ЛКП “Львівавтодор”.

Також там додали, що поки контролери проводять роз’яснювальну роботу і нікого не штрафують, але вже зовсім скоро, на етапі практичної оплати загальною ЛеоКарт чи банківською карткою, за незавалідовану пільгову ЛеоКарт доведеться платити штраф.

“Тому ми наполегливо закликаємо усіх власників ЛеоКарт не забувати валідуватися при вході у громадському транспорті і заводити собі таку звичку. Адже ІІ етап впровадження АСОП вже на порозі. Тож ласкаво просимо пільговиків та школярів, які ще не мають “ЛеоКарт”, подавати документи на виготовлення. Телефонуйте на гарячу лінію і вас проконсультують 0 800 303 007”, – кажуть у відомстві.

Більше року триває І етап е-квитка під назвою “Освіта пільговика”, протягом цього часу працівники відділу з контролю допомагали пільговикам валідуватися і консультували їх щодо АСОП.

“Таким чином за рік користуватися картками навчили понад 90 тис. пільговиків. Ми хочемо, щоби перед запуском практичної оплати за проїзд всі наші пільговики звикли до валідації і контролю. Також нам дуже важливо мати точні цифри щодо кількості валідацій, адже об’єктивна інформація дозволить зрозуміти об’єми пасажиропотоків і валідацій. До слова, ми приємно вражені, що у більшості випадків пільговики позитивно сприймають таке нововведення і навіть самі просять перевірити їхні картки”, – відзначають у ЛКП “Львівавтодор”.