П’ятниця, 29 Вересня

У Львові хочуть збудувати новий готель

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На вулиці Чупринки, 130 у Львові дочірнє підприємство публічного акціонерного товариства «Концерн-Електрон» – «Навчальний науково-виробничий комплекс «Електрон» хоче звести готель з підземно-наземною автостоянкою зі знесенням існуючої котельні. Відповідне звернення 11 серпня має розглянути виконком Львівської міської ради, пише Твоє Місто.

Йдеться про ділянку площею 1,2133 га, що призначена для будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови. Гранично допустима висотність будинків там може становити 23,55 м, а максимально допустимий відсоток забудови ділянки – 38,00 %.

Зауважимо, що земельна ділянка на вул. Генерала Т. Чупринки, 130 розташована у кварталі історично сформованої житлової та громадської забудови у межах історичного ареалу міста.

За даними YouControl, керівником дочірнього підприємства «Концерн-Електрон» − ННВК «Електрон» є Андрій Ожог.

Нагадаємо, у грудні минулого року виконком погодив ТзОВ «Електрон-Спорт» реконструкцію будівлі спортивного комплексу під літерою «А-3», що на вул. Генерала Т. Чупринки, 130. Там збережуть басейн, який там є, а всю інфраструктуру мають привести до належного стану. За даними YouControl, власниками ТзОВ «Електрон-Спорт» через ПАТ «Компанія з управління активами «Карпати-інвест» є львів’яни Тетяна, Сергій і Людмила Петруки.

Також додамо, що поблизу Піскових озер, неподалік від СК «Електрон», ПАТ «Концерн-Електрон» звів багатоповерховий житловий будинок для викладацького складу і наукових співробітників. Через це будівництво Франківська окружна прокуратура Львова надсилала позов до суду про знесення будівлі. Як стверджував прокурор, будинок зводять без відповідного дозволу Міністерства культури та інформаційної політики, однак Господарський суд Львівської області відмовив.

Містобудівні умови та обмеження на реконструкцію будинків на вул. Генерала Чупринки, 130 під багатоповерхівки ПАТ «Концерн-Електрон» − «Навчальний науково-виробничий комплекс «Електрон» отримав у вересні 2019 року. ПАТ «Концерн-Електрон» спеціалізується на машинобудуванні, зокрема трамваїв, тролейбусів та спецавтомобілів.