Середа, 29 Вересня

У Львові хочуть перенести автостанцію № 6 з вул. Личаківської

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні львівська мерія розглянула можливість перенесення автостанції № 6 з вул. Личаківської на нову ділянку.

За словами заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрія Білого, автостанцію на існуючому місці відновити не вдасться, тому що згідно з нормами, має бути 50 м до будови.

Міський голова Львова Андрій Садовий запропонував на цьому місці організувати селянський ринок свіжої продукції, натомість автостанцію зробити на перехресті вул. Пасічної та Зеленої.

«Маршрути із Золочівського, Бібрського та Перемишлянського напрямків можна поділити так, щоб частина їхали на Пасічну по Зеленій, а частина заїжджали у місто по Зеленій на Пасічну. Наразі це питання опрацьовується, розглядається така можливість», — додав Андрій Білий.

Фото ЛМР

З його слів, є інвестор, який готовий реалізувати цей проект.

«Треба готувати рішення виконкому про викуп для суспільних потреб цих приміщень, щоб це питання врегулювати. На цій території можна зробити невеликий сільський ринок. Але МАФи звідси треба позабирати. А автостанцію можна переносити на іншу ділянку — на вул. Зеленій-Пасічній. Таким чином можна врегулювати це питання. Також треба подумати, що має бути на території заводу 28», — запропонував міський голова Львова Андрій Садовий.  

Share.