У Львові готуються до реконструкції скверу на розі Замарстинівської – Липинського

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У Львові готують до проведення реконструкції території скверу між вулицями Липинського, Замарстинівською і Підрічною. У 2019 році ЛКП «Інститут просторового розвитку» розробив проєкт, що передбачає оновлення пішохідних стежок, облаштування дитячого та спортивного майданчиків, а також озеленення. Вартість виконання робіт становить понад 4,5 млн грн.

«Тут буде і спортивна, і відпочинкова частина, а також ми збережемо левів. Буде висаджено нові зелені насадження», — зазначив мер Львова.

Директор ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олег Шмід уточнив, що всі дерева в сквері будуть збережені.

Робочий проект передбачає організацію скверу з місцями відпочинку, спортивною та ігровою зонами.

Також передбачено встановлення вуличних меблів: лавки, урни для сміття, велопарковки, ігровий елемент «Тетраедр», влаштування інтерактивної гри «Змійка» в мощенні, влаштування спортивної зони, облаштованої комплексом із турніками й рукоходом, мультифітнес-станцією, потрійні бруси. Освітлення: паркові ліхтарі зі світлодіодними світильниками із сутінковим датчиком — 11 шт., декоративне освітлення у вигляді болардів — 13 шт. Висадка нових дерев — 12 шт., кущів та багаторічників — 2863 шт., декоративні камені – 20 шт.

«Торік ЛКП «Інститут просторового розвитку» виконало проект реконструкції цього скверу разом із вул. Підрічною. Вул. Підрічна вже зроблена, проект скверу, я сподіваюсь, буде дуже швидко реалізований. Тут передбачається оновлення пішохідних стежок і вибір кращого маршруту через цей сквер. Крім того, будуть влаштовані два майданчики: один — інтерактивний, для дітей, з різними іграми, які будуть намальовані на асфальті, або зроблені з деякими елементами, а також другий — спортивний, що розташовуватиметься у куті скверу, де буде спортивне спорядження.

У нас було дуже багато нарад щодо цього скверу і в райадміністрації, і на місці. Хочу зазначити, що сквер буде оновлено не лише у вигляді пішохідних стежок — тут також буде дуже багато зелених насаджень, зокрема — 3 нові різновиди дерев, а також близько 10 різновидів кущів”, — зазначив директор ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олег Шмід.

Share.