П’ятниця, 16 Квітня

У Львові хочуть змінити нумерацію електротранспорту

Pinterest LinkedIn Tumblr +

В місті Лева можуть змінити нумерацію маршрутів трамваїв та тролейбусів, аби уникнути дублювання номерних маршрутів електротранспорту.

Про це під час представлення стратегії розвитку ЛКП «Львівелектротранс» на засіданні сесії Львівської міськради у четвер, 17-го травня, розповів директор “Львівелектротрансу” Олег Береза, інформує кореспондент сайту 032.ua.

За його словами, комунальне підприємство планує присвоїти 20 номерних маршрутів для трамваїв та 30 – для тролейбусів. На думку Берези, такі заходи допоможуть уникнути дублювання номерних маршрутів для електротранспорту міста.

“Тоді люди будуть знати, що наприклад, за номерним маршрутом №1 курсує лише трамвай, а не тролейбус. Більше того, коли будуть відбуватися ремонти тролейбусної чи трамвайної мережі, завдяки новій нумерації місто зможе запровадити тимчасові автобусні маршрути на час проведення ремонтних робіт”, – зазначив пан Береза.

Додамо, що в рамках стратегії розвитку ЛКП «Львівелектротранс» передбачені будівництва нових тролейбусних та трамвайних мереж, придбання нового та вживаного рухомого складу, впровадження виділених смуг руху для громадського транспорту, використання нових мийок для електротранспорту, впровадження абонементів нового виду, розробка єдиної лівреї електротранспорту, формування ефективної системи контролю оплати проїзду.

Share.