Понеділок, 24 Червня

У Львові фронтову волонтерку прогнали з закладу, бо її інвалідність “не пасує” закладу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Відому фронтову волонтерку Діану Макарову вигнали із-під ресторану у Львові, оскільки її інвалідність “не пасувала” до елітного закладу. Про це волонтерка розповіла на своїй сторінці у Facebook, передає rbc.ua.

Волонтерка Діана Макарова, яка активно допомагає українській армії ще з 2014 року, на днях поверталась зі Львова. Перед відправленням потягу вона з компанією зайшла в один із закладів на вулиці Шевській поснідати, а після того вирішила покурити перед входом. Оскільки жінці важко стояти через багаторічну інвалідність, то її донька винесла їй крісло. Це відбулося вже біля сусіднього закладу – MAD bar’s house, що на вул. Шевській, 10.

Діану Макарову вигнали з львівського закладу MAD bar’s house

За кілька хвилин працівник вийшов та зробив зауваження, що їй “не пасує” тут сидіти і курити перед їхнім закладом. При цьому, до жінок, що стояли і курили перед входом, претензій не було.

“Дівчатам стояти й курити можна. А вам не можна було сидіти перед нашим рестораном. Не пасує”, – пояснив той же офіціант.

“До їх ресторану не пасувала стара жінка-інвалід. Здається, вони боялись, що таке видиво відлякає їм клієнтів. Їм навіть не було соромно, вони були впевненими у своїй правоті. Вони сказали це чітко, словами через рот – дівчатам стояти і навіть курити можна, жодних претензій. Старій жінці з фізичними обмеженнями сидіти біля ресторану – не можна”, – зазначила Діана.

Також волонтерка додала, що вона була досить пристойно одягнена і не могла своїм виглядом “зіпсувати презентабельність” закладу. Втім навіть невідповідний одяг не дає права персоналу так поводитись із людьми.

У Львові фронтову волонтерку вигнали з елітного закладу, бо її інвалідність "не пасує" ресторації

Жінка прикріпила фото працівника, який вигнав її із закладу

“Офіціант, який відганяв мене від ресторану, не те що не збирався вибачатись – ні, він, підвищуючи голос і просто грубо бикуючи, тут же повторив, що от дівчатам можна стояти перед рестораном, а мені отак сидіти (він покосився на мою палицю) – ні. Але в нашій країні вже є і скоро буде ще більше інвалідів. Це і військові, і цивільні. Над усією країною літають ракети. Дівчина за стійкою раптом хмикнула і реготнула. А потім попросила не прикриватись війною”, – обурилась волонтерка.

Також Діана звернулась до мешканців мирних міст, яких мінімально торкнулася війна.

“Але ви, хто лишається в світлих, мирних ще містах – зважте на те, що скоро країну буде переповнено людьми з тілами, покрученими і побитими війною. Навчитись непомітно подавати руку допомоги цим людям, навчитись доводити їм щомиті, що вони такі ж як всі, ба навіть в чомусь кращі, навчитись доводити власній країні, що ми пасуємо їй як ніхто – одна з задач нашої країни після перемоги”, – написала Макарова.

Діана на Марсовому полі

Також Діана додала, що після цієї ситуації вона поїхала на Марсове поле, де поховані її близькі воїни, які загинули на фронті.

В закладі MAD bar’s house відреагували на скандал, який виник.

«21 травня (неділя). Робочий день MAD BAR’s HOUSE. Після сніданку у закладі, що знаходиться поруч, пані Діана та двоє дівчат розташувались перед вхідними дверима у MAD. Двоє – почали курити. Пані Діана присіла на стілець запозичений в сусідньому закладі розташувавши його неподалік від вхідних дверей MAD, на яких є наліпки про заборону паління у громадських місцях, включаючи літній майданчик, який є прилеглою територією нашого закладу. Побачивши це, наш колега Максим, який працює в команді від самого відкриття закладу, вийшов до входу та відреагував на цю ситуацію зробивши делікатне зауваження керуючись правилами та законодавчими вимогами встановленими як на державному рівні, так і на місцевому»…