Вівторок, 23 Квітня

У Львові дружини зниклих безвісти воїнів 24-ї бригади виходять на мітинг

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Дружини військовослужбовців 24 омбр ЗСУ імені Короля Данила ініціювали мітинг у Львові, щоб привернути увагу до проблеми з пошуком зниклих безвісти та поверненням тіл загиблих бійців “королівської” бригади.

Про це “Новинарні” повідомила Марта Матвіїв, дружина Андрія Матвіїва, який разом із багатьма іншими воїнами 24-ї бригади зник безвісти 25 червня в районі смт Вовчоярівка на Луганщині.

“Нам не байдуже на долю наших чоловіків. Ідуть місяці. Ми не хочемо, щоб пройшли роки. Жодні дзвінки на “гарячі лінії”, жодні зустрічі, жодні офіційні запити й листи результатів не дають. Ми не хочемо чути одну й ту саму відповідь – “Ми робимо все можливе”. А що можливе ви робите? Донесіть нам це”, – сказала Матвіїв у відеозверненні.

“Іде зима. Де наші зниклі безвісти, де наші полонені? Чому ми не можемо забрати тіла наших загиблих військовослужбовців 24-ї бригади? Нам не кажуть статистики, скільки їх. Якщо ви не кажете, то ми порахуємо їх самі. Наші бійці – це не суха статистика. Ніхто з них не має бути забутий. Ми не вимагаємо чогось надзвичайного чи протизаконного. Будемо за них боротися”, – заявила жінка.

Мітинг відбудеться в суботу, 1 жовтня, о 12:00, на площі Ринок.

“Всім, кому небайдужа доля наших рідних і хто стикнувся з такою ж ситуацією, що й у нас, чекаємо вас у суботу на 12-ту годину на мітинг”, – закликала Ольга Оруджева.

Оля Оруджева ще в березні повідомляла, що після боїв на Луганщині її чоловік Руслан Оруджев – журналіст, який став до лав ЗСУ і воював у 6-й роті 2-го батальйону 24-ї бригади – з 18.03.2022 офіційно рахується безвісти зниклим; серед “200-х” його не знайшли. “Молимося і віримо, що він живий”, – писала дружина.