Неділя, 24 Вересня

У Львові для вимушених переселенців з Маріуполя відкрили центр “Турбота”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові для переселенців з Маріуполя відкрили побутовий центр “Турбота”. Там можна скористатися послугами пральні, швейної майстерні, відвідати перукаря та майстра манікюру. А також скористатися стоматологічними послугами. Для пільгових категорій усі послуги безкоштовні, для всіх інших діє соціальна ціна, пише Суспільне.

Катерина Кафтанатій — одна із перших відвідувачок центру. Жінка прийшла на манікюр.

“По трошки звикаємо, мої доньки працюють. А я допомагаю їм виховувати моїх внучат. Хочу скористатись — зробити манікюр. Ну а в майбутньому ще до стоматолога сходити і підстригтись”, — каже жінка.

Усі працівники простору “Турбота” — також вимушені переселенці. Майстриня манікюру Вікторія Драка каже, що їй вдалося виїхати з окупованої Херсонщини. А у Львові продовжує працювати у сфері краси.

“В цьому центрі пропонуємо послуги майстра манікюру, тобто класичний манікюр та манікюр з покриттям гель-лаку. Попит завжди був. Тим паче жінка хоче відчувати себе гарною. Бо як би це не було, а руки повинні бути завжди в порядку”, — каже переселенка з Херсонщини Вікторія Драка.

Працівниця побутового центру Ніна Сєрая – львів’янка, яка понад 20 років прожила в Маріуполі. Однак під час війни, розповідає, довелося повернутися до Львова. Жінка надає послуги переселенцям у швейній майстерні.

“Тільки ремонт: верхнього одягу, нижнього, спіднички підшити, штанці, джинси. Все, що можна збільшити, зменшити, розширити, звузити, укоротити – це буде моя робота”, — каже кравчиня Ніна Сєрая.

Крім того, у центрі “Я – Маріуполь. Турбота” можна полікувати зуби, адже тут діє стоматологічний кабінет. А також скористатися послугами пральні, розповідає менеджерка побутового центру Христина Аркатова.

“У нас є перелік пільгових категорій, для яких послуг безкоштовні. Для решти категорій населення це є соціальна ціна, дуже-дуже прийнятна. Ми будемо працювати за попереднім записом, звичайно. З 8:00 до 18:00, з понеділка по суботу”, — каже менеджерка побутового центру Христина Аркатова.

За словами Христини Аркатової, у побутовому центрі також є коворкінг, де можна прийти попрацювати, а також діє дитяча кімната.