У Львові діти зібрали 8000 гривень для ЗСУ, продаючи лимонад

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Діти, які мешкають на вулиці Випасовій, минулого четверга почали збирати гроші для українських військових, пише ZAXID.NET.

Хлопці та дівчата самостійно купували продукти, робили лимонад та облаштували собі точку продажу в дворі будинку. За кілька днів хлопцям та дівчатам вдалося зібрати майже 8 тис. грн, розповіла мама однієї з дівчат-організаторок торгівлі Віра Рудик.

Доньці Віри Рудик – 12 років, вона найстарша у компанії дітей, які зібралися, аби робити лимонад, а зароблені гроші віддавати на потреби українських військових. «Донька мені каже: “Мамо, ми будемо робити лимонад”, – і пішла. А потім мені сусіди скидають фото, де наші діти вже тим лимонадом торгують», – розповіла ZAXID.NET Віра Рудик.

Діти продають лимонад у дворі біля дому на вул. Випасовій (бічна вулиці Варшавської) або на стадіоні неподалік. Розпочали торгівлю у четвер, 21 липня. Щоб торгівля йшла швидше діти зробили собі ще й рекламний банер – на великому шматку картону олівцем написали «Лимонад. На ЗСУ. Ми переможемо». Велика склянка лимонаду коштує 25 грн, а маленька 10 грн.

«Діти попросили в нас гроші на спрайт, лимони. Вони купили ще паперові стаканчики і трубочки. З дому вони несуть лід, заморожені ягоди», – додала мама однієї з дівчат Віра Рудик.

У понеділок, 25 липня, діти продовжуть торгувати лимонадом. Зібрані гроші вони ще не передали військовим, тримають їх у сховку, бо хочуть зібрати більшу суму.