Середа, 26 Червня

У Львові депреміювали водія, який не відкрив пандус для пасажира на колісному кріслі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові водію, який не відкрив пандус в автобусі при посадці/висадці пасажира на кріслі колісному, оголосили догану та зменшили премію на 13 тис. грн. Про інцидент, який трапився нещодавно в автобусі №47А, стало відомо зі звернення на Гарячу лінію міста.

У комунальному автотранспортному підприємстві №1 зауважили, що такими діями водій порушив трудову дисципліну та посадову інструкцію.

“Після впровадження безготівкової оплати проїзду, водії міського громадського транспорту отримують офіційну прозору заробітну плату. Тому фінансове покарання тепер буде відчутне для водія. Адже компенсувати недоотримані кошти, поклавши собі в кишеню готівку з виручки, вони більше не можуть.

Наша позиція жорстка: у подібних випадках ми каратимемо водіїв гривнею до тих пір, поки кожен з них не усвідомить, що його прямий обов’язок – допомогти пасажиру на кріслі колісному потрапити в салон та виїхати з нього.

До слова, частина водіїв у жовтні пройшли навчання щодо правильної комунікації та взаємодії з маломобільними людьми. Водіїв, зокрема, навчали на практиці як допомагати пасажирам на кріслах колісних користуватись громадським транспортом. Наступного року такі навчання планується продовжити», – зазначив керівник департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило.

Нагадаємо, раніше у Львові покарали водія, який не надав змогу зайти в автобус людині з інвалідністю, зачинивши перед ним двері. Тоді водію оголосили догану та позбавили місячної премії.