Понеділок, 4 Березня

У Львові декілька закладів мережі !Fest тимчасово припинили роботу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові Холдинг емоцій !Fest закрив декілька закладів через введений «сухий закон» та неможливість продавати алкогольні напої. Тимчасово не працюють «П’яна Вишня», «Правда Craft Mission» та «Мазох-кафе». Про це Tvoemisto.tv повідомив речник холдингу Тарас Маселко.

«Мерія, зокрема міський голова всяким чином блокують роботу ресторанного бізнесу, ми не мамо можливості торгувати алкоголем. Тому нам немає сенсу запускати проєкти з продажу слабоалкогольних напоїв чи алкоголю, зокрема, з економічного погляду – плати заробітну плату, податок та інше», – каже Тарас Маселко.

Він уточнив, що стосовно «Мазоху», то роботу припинило лише кафе, натомість готель працює.

Роботу закладів планують відновити як тільки у місті буде можливість торгувати алкогольними напоями.

Нагадаємо, 19 березня продаж алкогольних напоїв на всій території Львівської області заборонили з 21.00 до 10.00 год. Тоді міський голова Львова Андрій Садовий запевнив, що у Львові надалі діятиме повна заборона на продаж алкоголю.

Попри повну заборону у Львові продажу алкоголь деякі заклади Холдингу емоцій !Fest торгували слабоалкогольні напої, зокрема пиво та вишнівку. Таке рішення пояснювали тим, що керувалися рішенням ЛОВА.

У Львові спершу 28 лютого часткового обмежили продаж алкогольних напоїв з 18:00 по 12:00 годину дня, а наступного дня, 1 березня, ввели повну заборону на їхній продаж. Це стосується, як мереж магазинів, так і закладів громадського харчування. Минулого тижня міський голова Львова Андрія Садового зазначив, що наразі жодних звернень про скасування заборони на продаж алкоголю міська влада не отримувала. Він запевнив, що якщо вони будуть, то місто їх розгляне.