Четвер, 18 Квітня

У Львові чиновниці ЛМР повідомили про підозру за двома кримінальними статтями

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 4 березня, стало відомо, що службовій особі ЛМР повідомили підозру за двома кримінальними статтями. Про це пише Гал-Інфо. «Службовій особі Львівської міської ради повідомили про підозру за ч.2 ст. 366 та ч.2 ст. 364 Кримінального кодексу України», – повідомили в прокуратурі.

Підозру у службовому підробленні та зловживанні владою та службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, отримала 37-річна заступниця директора департаменту економічного розвитку, колишня очільниця управління екології та природних ресурсів Олександра Сладкова.

  • Ч. 2 статті 364 (Зловживання владою або службовим становищем) передбачає позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
  • Ч. 2 статті 366 (Службове підроблення) передбачає позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Олександра прокоментувала новину:

“Так буває, що приходить час коли своє імʼя та професійні здобутки треба захищати у суді. В мене цей момент настав через 12 років після початку служби моєму найріднішому місту Львову.
Є відчуття тривожності, але значно сильніше розуміння, що зробила все правильно і роботу буде захищено. Як колишньому керівнику управління екології мені оголосили підозру.
Це не боротьба, бо ворогів у мене особисто справді немає. Ще один етап, який варто пройти, щоб стати сильнішою і здобути новий досвід. Так, служба в органах місцевого самоврядування це складно, а іноді дуже складно. Але це винагороджується результатами. Дякую всім, хто поруч. Вибачте, що іноді пропадаю. Не хочу відволікатись від свого «захисту»”.
Правоохоронці і сама посадовиця не розголошують більше подробиць справи.

Довідка:

Сладкова Олександра Андріївна народилася в 1986 році у Львові. Отримала вищу освіту в ЛНУ імені Івана Франка за двома спеціальностями: міжнародні економічні відносини (2009) і соціологія (2010). Здобувала післядипломну освіту у Вищій школі економіки за спеціальністю «управління в кризових ситуаціях» (2011, Польща).

Закінчила навчальну програму Гаазької академії місцевого самоврядування (2013, Нідерланди), навчальну програму Належне врядування школи управління УКУ (2014, Львів) та навчальну програму школи урбаністики CANactions (2015, Київ).

Стажувалася в Школі вищого корпусу державної служби (2011, Київ).

З 2012 року працювала в структурі Львівської міської ради. Спочатку була фандрейзером в КУ Інститут міста (2012−2014), потім – начальником управління адміністрування, будівництва та розвитку інфраструктури (2014−2016), згодом – начальником відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку» (2016−2019), водночас працювала в ЛКП «Львівавтодор» (2019).