Вівторок, 28 Травня

У Львові чоловіки у військовій формі скрутили на землі і нібито побили людину: в ТЦК відповіли

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні у Львові перехожі стали свідками того, як чоловіки у військовій формі побили людину. Інцидент трапився на вулиці Л. Кобилиці.

Жіночка похилого віку скаржиться, що від побаченого їй стало погано, натомість чоловік впевнено виправдовує свої дії, що у нього “12 контузій і пів Личаківського цвинтаря побратимів лежить”… «І шо?», каже.

В результаті чоловіки у формі зазначили, що подадуть його у розшук за ухилення від мобілізації. В кінці вони пішли геть зі словами: «Біжи, х**сос ванючий. П***р бл*».

На випадок вже відреагував Львівський обласний ТЦК.

«Сьогодні надійшла інформація щодо, як заявлено мешканцями Львова, протиправних дій з боку працівників ТЦК на вул. Кобилиця. З даною інформацією ознайомлені. З відео бачимо, що особу, яка може бути військовозобов’язаним і на прохання військовослужбовців ТЦК проїхати у районний ТЦК для звірки даних відреагувала різко, із застосуванням сили до військовослужбовців ТЦК», – йдеться у повідомленні.

Там зазначили, що після цього було прийнято рішення викликати поліцію. Особа не захотіла дочекатися поліції і з місця події втекла.

Щодо дій військовослужбовців ТЦК буде проведена службова перевірка, враховуючи надані відеоматеріали.

Також повідомляємо про відповідальність за ухилення та будь яке перешкоджання роботі військовослужбовців РТЦК та СП. Відповідно до частини 1 статті 114-1 Кримінального кодексу «Перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період» тягне за собою позбавлення волі терміном від 5 до 8 років.