Вівторок, 30 Листопада

У Львові чоловік освідчився в підводному океанаріумі

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Вперше у Львові закоханий організував фантастичне освідчення у незвичному місці – підводному океанаріумі Львова, який відкрили влітку.

Прийшовни наче на екскурсію, щоб подивитись на морське життя, жінку насправді зустрів сюрприз з оформленим океанаріумом. Увесь тунель був прикрашений свічками та пелюстками, де навколо плавають неймовірної краси рибки. Під улюблену мелодію посеред цієї краси грала жива джаз-музика.


«Якщо сльози, то тільки від щастя. Закоханий чоловік організував фантастичне освідчення в підводному океанаріумі Львова. Все було прикрашено пелюстками і декораціями, лунала романтична мелодія саксофону, і довкола мерехтіли свічки.

Хлопець подарував букет троянд коханій, встав на коліно і промовив: «Ти вийдеш за мене?». Дівчина відповіла: «Так!», – зазначається у дописі, де оприлюднено світлини з місця події.

Подію організувала івент-компанія Flash Day Agency, яка спеціалізується на організації освідчень та інших романтичних подій у Львові та інших містах України.

Нагадаємо, 28 серпня 2020 року, на проспекті Шевченка у Львові в колишньому кінотеатрі «Київ» відкрили перший в місті приватний океанаріум. Тут можна побачити як звичних рибок із зоомагазину, так і мешканців Світового океану. Океанаріум розташували на трьох поверхах будинку, де облаштували більше двадцяти акваріумів. Зустрічають відвідувачів зелені черепахи, а в найбільшому акваріумі тут мешкає двадцять піврічних акул.

Share.