Понеділок, 26 Лютого

У Львові будують майданчик для гри у петанк

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У сквері «На валах», біля Порохової вежі, почали облаштовувати спеціальний майданчик для гри у петанк. Про це повідомляє Tvoemisto.tv.

Проект є одним із торішніх переможців серед малих проектів Громадського бюджету Львова. На його реалізацію запланували майже 150 тис. грн. Роботи виконуєТзОВ «Леопрестиж».

У результаті на майданчику мають з’явитися вуличні меблі, освітлення, хідники та борти з брусу.

Як розповів у коментарі для Tvoemisto.tv Роман Годунько, спеціаліст управління молоді та спорту ЛМР, наступного тижня роботи на самому майданчику мають завершити: «Лишається ще питання щодо благоустрою дитячого спортивного майданчика. Там треба встановити лавки, які є нестандартними елементами. Маємо зачекати, коли їх виготовлять і встановлять. Це має бути орієнтовно до 10-15-го грудня».

© tvoemisto.tv

© tvoemisto.tv

Також він пояснив, чому реалізація проекту відбувається із затримкою. «Враховуючи, що це перший у Львові спеціалізований майданчик для гри у петанк, ми хотіли зібрати усі побажання мешканців, авторів проекту та львів’ян, які грають в цю гру: щодо покриття, розміру поля тощо. Після цього проект певний час проходив експертизу. Це все в сумі зайняло чимало часу», – зазначив Роман Годунько.

Візуалізація із сайту Громадського бюджету Львова

Майданчик для гри в петанк мали облаштувати ще до кінця травня цього року, разом із облаштуванням головної алеї скверу «На валах». Тоді ж там мали створити майданчики для баскетболу та скейт-парк.

Довідка:

Петанк – французька гра, яку зазвичай грають на твердому ґрунті або гравії. Умовами гри є стати на середину обмеженого кола кинути металеві кулі якомога ближче до маленької дерев’яної кулі. Нині у Львові грають три петанк-клуби, у яких налічують приблизно 30 професійних гравців та 60-70 аматорів, які періодично грають.