У Львові будуть два тренувально-вигульні майданчики для собак

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

17 липня на вул. Промисловій у Львові, недалеко від ЛКП “Лев”, розпочали облаштовувати новий тренувально-вигульний майданчик для собак. Раніше ремонтні роботи мали розпочати у березні, але пандемія дещо змістила плани. Зараз обіцяють виконати всі роботи якісно та вчасно.

Як повідомили у пресслужбі комунального підприємства “Лев”, чотирилапі отримають територію для прогулянок, тренувань та ігор.

на вул. Промисловій

Майданчик умовно поділять на дві частини: ліворуч облаштують спортивну зону зі спеціальними тренажерами для собак, а праворуч – сенсорний сад для собак з рослинами, що зніматимуть стрес, спеціальним мощенням та затишними “купе” для спілкування з потенційними господарями.

“Основна мета цього майданчика – щоб наші підопічні та чотирилапі мешканці цього району мали безпечне місце для вигулу, а також можливість активно проводити дозвілля.

Віримо, що майданчик з сенсорним садом також сприятиме зниженню стресу у собак, що потрапляють до нас з вулиці, а потенційним господарям буде ще легше обирати собі друга сім’ї, маючи можливість провести час разом у такому прекрасному місці”, – зауважили на підприємстві.

Окрім цього, у Львові влаштовують інший тренувально-вигульний майданчик для собак, площею 1928,34 кв. м у Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького.

Ця територія матиме окрему секцію для вигулу великих собак та секцію для малих порід і цуценят. На майданчику будуть тренажери для спортивних занять із собаками, доріжками, лавками, станціями для прибирання за собаками та інформаційними таблицями щодо поводження на території майданчика.

Зауважимо, що до 2023 року у Львові запланували облаштувати 97 об’єктів для вигулу собак. Із них – 27 майданчиків для вигулу собак, на яких власники зможуть вигулювати своїх улюбленців без поводка, 21 закритий тренувально-вигульний майданчик зі спортивним обладнанням та 49 прогулянкових маршрутів. Проект реалізовується спільно з Dog-Friendly City.

Share.