П’ятниця, 19 Липня

У Львові будують нове зимове модульне містечко на понад тисячу мешканців

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Сихові, неподалік ЦНАПу на просп. Червоної Калини, почали будувати нове двоповерхове модульне містечко для переселенців. Житло буде адаптоване до зимових умов. У ньому зможуть проживати 1300 мешканців.

Як повідомив у п’ятницю, 25 листопада, заступник міського голови з питань містобудування Любомир Зубач, нове зимове містечко будують на Сихові, поруч із вже облаштованим містечком «Маріяполіс».

«Одно- та двоповерхові будинки зможуть вмістити більш ніж тисячу українців, що залишилися без даху над головою. Це вже буде четверте таке містечко у місті Лева», – повідомив Любомир Зубач.

Він додав, що нове містечко матиме планування коридорного типу й щоб перейти у їдальню чи душові, не треба буде виходити на вулицю. Контейнери для містечка надає уряд Польщі. Також для нового містечка використають будиночки з містечка у Стрийському парку.

Сюди переселять мешканців модульних містечок у Стрийському парку, вул. Пулюя та на Сихові. Містечко у парку на зиму демонтують, натомість інші два – законсервують.

Нагадаємо, зараз у Львові діє три модульні містечка, у яких проживають близько тисячі мешканців. Усі вони не пристосовані для проживання взимку.