Неділя, 24 Вересня

У Львові біля ринку «Шувар» пропонують облаштувати транспортний тунель

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові на проспекті Червоної Калини пропонують влаштувати транспортно-тунельне переміщення. За проєктом, тунель хочуть облаштувати навпроти ринку «Шувар». Про це йдеться у проєкті «Перепланування вулиць Львова на безпечні та екологічно чисті», пише Твоє Місто.

Загальна довжина тунельного автошляху становитиме 746,2 м. Із них – 617,5 м прокладуть проспектом Червоної Калини, а ще 128,7 м – через вул. Чукаріна – пр. Червоної Калини.

Проєкт реконструкції передбачає також озеленення ділянки, що займатиме площу 631 м². На 500 м² планують також облаштувати громадський простір.

За проєктом перепланування, пропонують заборонити поворот з проспекту Червоної Калини на вулицю Чукаріна (виїзд з вул. Хуторівка) та надати альтернативу у вигляді використання окремої смуги громадського транспорту для повороту праворуч та окремої смуги для наступного розвороту. Для реалізації на ділянці встановлять розділові дорожні стовпчики для заборони повороту. Навколо ТЦ «Шувар» у середньостроковій перспективі також пропонують облаштувати квазікільце.

Як зазначив у коментарі Tvoemisto.tv очільник директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило, попередньо планували реалізувати проєкт за співфінансування міжнародних організацій.

«Терміни наразі сказати не можемо, адже все залежить від наявного фінансування. Планували, що реалізація буде за співфінансування міжнародних організацій, але із цим зараз є затримки з різних причин. Намагатимемось ці проєкти реалізовувати міськими коштами, частинами», – зазначив він.