У Львові австрійський лікар повернув 7-річний дівчинці здатність чути

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Відомий отоларинголог з Австрії Міхаель Рудес упродовж тижня у лікарні святого Миколая Першого медичного об’єднання Львова оперував та консультував дітей з деформаціями вушної раковини та носа. Про це повідомили у пресслужбі міської ради.

Серед прооперованих діток – 7-річна Евеліна з Полтави, якій повернули здатність повноцінно чути.

Евеліна народилася з частинкою вуха та поганим слухом, однак медики лікарні святого Миколая Першого медичного об’єднання Львова разом з австрійським колегою змогли це виправити.

Після консультації лікарі вирішили лікувати дитину в декілька етапів. Перший – реконструктивна операція, при якій відновили розмір вушка та повернули здатність чути. Втручання разом із Міхаелем Рудесом провела отоларингологиня лікарні Мар’яна Черкес разом із командою лікарів. Через пів року Евеліну чекає ще косметичне втручання.

Дівчинка щиро радіє, адже зовсім скоро її мрія здійсниться – вона зможе слухати улюблену музику у навушниках, а також носити окуляри від сонця.

Загалом упродовж тижня Міхаель Рудес допомагав дітям з вродженими вадами, дефектами обличчя та вух. За цей час він проконсультував 40 маленьких пацієнтів, 12 прооперував. П’ять втручань були надскладними. Та лікар каже, що це не останній його візит, адже повернутися у львівську лікарню з наступним візитом він планує уже через півроку.

Міхаель Рудес наголосив, що це не останній його візит і свій наступного разу він повернеться вже через пів року.

Довідка: Міхаель Рудес – отоларинголог, завідувач відділення ЛОР та хірургії голови і шиї Державної лікарні Верхня Штирія (Австрія), член Європейської ради з отоларингології, хірургії голови та шиї.