У Львові 18-річна дівчина отруїлась чадним газом

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони, о 22:15 у квартирі на вул. Клепарівській отруїлась чадним газом 18-річна дівчина. Її доправили в обласну клінічну лікарню. Обставини події з’ясовують.

Загалом від початку року по місту зафіксували 11 випадків отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждала 21 людина, з них 5 дітей.

Фахівці вкотре наголошують, що основною вимогою для уникнення біди є притік свіжого повітря у приміщення, де є прилади опалення – через вікно, двері та вентиляційний канал, який має бути постійно прочищений, і в якому має бути відповідна тяга, щоб відпрацьовані гази виходили в атмосферу. Там, де встановлені прилади з димовідводом продуктів згоряння в комин – тобто газові коти чи колонки тощо, то цей комин також має бути чистим. І в жодному разі в таких приміщеннях не може бути електричних вентиляторів. Якщо одне з цих правил недотримане, то у приміщенні починає утворюватися чадний газ і стається біда.