П’ятниця, 21 Червня

У львівських школах заборонено збирати кошти на облаштування укриттів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У школах Львова укриття облаштовуватимуть за кошти бюджету, пише 032.ua.

Як повідоми мер Львова Андрій Садовий, що облаштування укриттів у школах відбувається за кошти міського бюджету. Якщо ж комусь відомо про випадки поборів в навчальних закладах, то необхідно повідомляюти на Гарячу лінію міста (1580).

«Міська рада скерувала кошти з бюджету на облаштування укриттів для закладів освіти. Прошу повідомляти на Гарячу лінію міста про випадки збору грошей у вашій школі. Якщо у закладу є проблеми з облаштуванням або ці гроші дивним чином не дійшли на ваш рахунок – повідомляйте мене про це особисто», – зазначав мер Львова.

Додамо, з 2020 року діє наказ «Про заборону примусового збору коштів у закладах освіти», згідно з яким працівникам закладів освіти категорично заборонено незаконний збір коштів та матеріальних цінностей. Як альтернативу пропонують здійснювати прийом благодійних внесків виключно на добровільній основі шляхом перерахування їх на реєстраційні рахунки закладів освіти з обов’язковим оформленням відповідної документації та відображенням в бухгалтерському обліку.