У львівських шкільних їдальнях пропонують ввести безготівкову оплату

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові пропонують встановити платіжні термінали у шкільних їдальнях з нового навчального року. Про це у середу, 16 серпня, йшлося на засіданні комісії освіти і науки Львівської міської ради, пише Твоє Місто.

Відповідну пропозицію надав львів’янин Андрій Занчак. Карткові термінали планують впровадити вже з 1 вересня 2023 року або, у разі переукладання угод, з 1 січня 2024 року.

«Держава тримає курс на безготівкову оплату. Готівки стає все менше. Батькам легше контролювати безготівкову оплату. Це легше та скоріше. Старші діти не зможуть «віджимати» гроші у менших. Згідно з законодавством це давно мало б бути втілено», – пояснила переваги цього рішення голова комісії Вікторія Христенко.

Деякі зі львівських шкіл, зокрема ліцей «Гроно», вже використовує термінали, там діти можуть розраховуватись й готівкою. Тому його директорка Наталія Сомик на комісії зазначила, що необхідно надати перехідний період для дітей, а краще, аби постійно була можливість оплати як готівкою, так і банківською карткою.

Зазначимо, що ініціативу підтримали всі депутати, її передали на розляд в управління освіти ЛМР.