Субота, 20 Квітня

У «Львівських круасанах» двічі за добу затримали озброєних людей

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Працівники ЛКП «Муніципальна варта» разом з поліцією впіймали чоловіка та жінку, які погрожували зброєю у кафе «Львівські круасани». Обидва випадки трапились 12 травня, проте у різний час. Про інциденти повідомили у ЛКП «Муніципальна варта».

Так, у п’ятницю, 12 травня, на гарячу лінію ЛКП «Муніципальна варта» надійшло кілька звернень від працівників закладу громадського харчування «Львівські круасани». Згідно з інформацією, невідомий чоловік з холодною зброєю порушував громадський порядок та безпеку відвідувачів закладу, намагався вчинити розбій, порушував правила поведінки та курив у приміщенні закладу.

Друге звернення стосувалося невідомої жінки з ножем, що вимагала гроші у касира закладу громадського харчування «Львівські круасани».

«Інспекторами відділу охорони громадського порядку ЛКП “Муніципальна варта” спільно з працівниками Національної поліції та Національної гвардії України було припинено порушення громадського порядку та попереджено вчинення кримінальних правопорушень», – вказано у повідомленні «Муніципальної варти».

Менеджерка закладу «Львівські круасани» Марта Солук прокоментувала ZAXID.NET обидва випадки, що трапились у закладі за адресою вул. Староєврейська, 5. За її словами, всередині закладу зброєю ніхто не погрожував.

«Чоловік – місцевий безхатько, добре «відомий» своїми витівками в ресторанах у центральній частині міста. Цього разу робив збитки у нашому закладі, порушував правила поведінки, але холодною зброєю нікому не погрожував. Муніципальна варта відреагувала та забрала його з нашої пекарні, проте пізніше він був знову помічений, прогулюючись у центрі.

Стосовно інциденту з невідомою жінкою. Дана особа жебракувала в гостей, коли працівник закладу попросив жінку покинути приміщення, вона почала погрожувати, що в неї є ніж, але його не демонструвала. Після цього була викликана муніципальна варта. На момент прибуття муніципалів жінка покинула заклад, але правоохоронці затримали її на вулиці. Зараз ситуація контрольована», – повідомила Марта Солук.