Понеділок, 15 Квітня

У львівських трамваях з’явився безкоштовний Wi-Fi

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У львівських трамваях запустили безкоштовний Wi-Fi. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив речник ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар.

«Наразі вже в усіх трамваях є безкоштовний Wi-Fi від компанії eWiFi за технологією LTE зі швидістю до 4 мб/с для кожного клієнта. Тобто навіть якщо всі пасажири одночасно підключаться до мережі, це не впливатиме на якість зв’язку. Втім, якщо у вагоні менше пасажирів, то швидкість може бути й більшою», — розповів Іван Бондар.

До 6 травня модеми встановлять й у всіх тролейбусах. Мережа поширюється у межах вагону і атоматично пропонується пасажирам.

«Для бюджету міста це нічого не коштує, оскільки “Львівелектротранс” і компанія eWiFi підписали договір терміном на 10 років із можливістю розірвання. Компанія власним коштом встановлює обладнання у львівському електротранспорті. Їхня вигода у тому, що перед підключенням транслюватиметься 10-секундне рекламне повідомленя», — додав речник Львівелектротрансу.

За його словами, тестовий режим може тривати приблизно місяць, тому в цей час можливі технічні збої у роботі нової послуги у міському електротранспорті. Вагони, у яких встановили модеми, вже позначили відповідними наклейками-стікерами із зображенням Wi-Fi-покриття.

Вікторія Ейсмунт, Tvoemisto.tv