У львівських школах запровадять уроки толерантності

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Базові знання з теми толерантності отримають учні та вчителі усіх шкіл Львова. Про це в коментарі Tvoemisto.tv розповіла методистка навчально-методичного відділу освіти Львова Наталія Приймак.

З вересня 2018 року у львівських школах запровадять уроки толерантності. Вони будуть впроваджуватися як для школярів, так і для вчителів у форматі додаткових позакласних заходів.

«Уроки будуть різноманітні, адже немає конкретних шаблонів та методичок. Педагоги та психологи вивчать основи, а вже від них далі залежить, як ці уроки виглядатимуть. Наприклад, це може бути соціальна казка чи рольова гра», – каже вона.

Для кожної вікової категорії будуть розроблені відповідні уроки. За словами Наталії Приймак, спочатку навчання пройдуть шкільні психологи та соціальні педагоги, які й запровадять уроки у своїх школах.

Проектом керує Львівський кластер розвитку освіти та креативності, навчально-методичний відділ освіти міста Львова та ГО “Розправлені крила”. Наразі фінансів на такі уроки не передбачено, тому проект проводиться із власної ініціативи.

Ганна Аргірова, Tvoemisto.tv

Share.