У львівських електричках більше не буде місць для велосипедів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львів’янин Володимир Достаевський опублікував у соцмережі відповідь Львівської залізниці щодо облаштування у регіональних поїздах Львів-Мукачево та Львів-Ужгород вагонів спеціальним кріпленням для велосипедів. Про це пише Status quo.

У відповіді зазначається, що у минулому році на літній період було реалізовано експериментальний проект з переобладнання вагонів та встановлення спеціальних кріплень для перевезення велосипедів. Ці веловагони курсували у складі регіональних поїздів №827/828 сполученням Львів-Мукачево-Львів та №829/830 сполученням Львів-Ужгород-Львів, а саме вагони №1 та №8.

“Однак на сьогоднішній день, через збитковість приміських перевезень, відсутність компенсації за пільгові перевезення пасажирів, залізниця не має можливості утримувати в належному стані та оновлювати парк моторвагонного рухомого складу. В зв’язку з технічними причинами, пов’язаними зі старінням рухомого парку, зазначені електропоїзди курсують в шестивагонному складі. Це призводить до перенаселеності поїздів, що викликає чисельні скарги пасажирів та унеможливлює два вагони для перевезення велосипедів”, – говориться у відповіді.

© Volodymyr Dostaevsky

Однак залізниця підкреслює, що “при відновленні належного фінансування залізницею повторно буде розглянуто зазначене питання”.