П’ятниця, 1 Березня

У Львівському університеті ветмедицини викрили нapколабораторію з виробництва мeтaдoну

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові викрили групу осіб, які організували у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Ґжицького нapколабораторію.

Про це ввечері 31 серпня повідомила прокурорка Львівської області Ірина Діденко, пише ZAXID.NET.

Виробництвом мeтaдону займався завідувач лабораторії,  його збували через відомий кальян-бар «Хаббл Баббл». Загалом затримали чотирьох підозрюваних.

Група осіб виготовляла метадон і збувала його поштою по всій Львівській області.

«За один раз виготовлялась партія від 1 кг особливо небeзпeчного нapкoтику «мeтaдон». Це при тому, що доза 1 грама на «чорному ринку» сягає від 600 грн. Збувався «товар» через спеціально створений інтернет-магазин. Фігуранти надсилали нapкотики поштою, отримавши перед цим передплату на банківські рахунки», — написала Ірина Діденко.

Цинізм місцевих ділків вражає. Викрили групу осіб, які організували у львівському НАВЧАЛЬНОМУ закладі не що інше, як… НАРКОЛАБОРАТОРІЮ! За версією слідства, ідеться про 4 львів’ян:✔ організатора – співвласника львівського кальян-бару ✔ завідувача лабораторії одного з львівських вишів (хіміка, який виготовляв наркотичний засіб) ✔ працівника кальян-бару (співорганізатор, адміністратор сайту) ✔працівника кальян-бару (фасувальник і розповсюджувач).Об'єми досить масштабні. За один раз виготовлялась партія від 1 кг особливо небезпечного наркотику «метадон». Це при тому, що доза 1 грама на "чорному ринку" сягає від 600 грн. Лабораторія з виготовлення "метадону" задокументована вперше. Нагадаю, "метадон" напівсинтетичний наркотичний засіб, що заборонений у всіх країнах світу через високу смертність. Самі ділки його НЕ вживають. Збувався «товар» через спеціально створений Інтернет-магазин. Фігуранти надсилали наркотики поштою, отримавши перед цим передплату на банківські рахунки. Наразі задокументовано виготовлення для збуту «метадону», вагою майже 3 кг та «ціною» понад 1 800 000 грн. Сьогодні їх затримано при реалізації ще понад 1 кг ціною близько 700 000 грн. Ділки розповсюджували його по усій Львівщині, а їх покупцями були наркозалежні особи, які замовляли, переважно, від одного до кількох грам. Наразі готуємо підозри з попередньою правовою кваліфікацією ч.3 ст.307, ч.3 ст.311, ч.2 ст.317 КК України та клопотання про обрання запобіжних заходів.Спільна робота прокурорів, слідчих поліції за матеріалами та оперативним супроводом УСР в області Роман Рибіцький.

Gepostet von Iryna Didenko am Montag, 31. August 2020

У прокуратурі повідомили, що затримали чотирьох львів’ян: організатора – співвласника львівського кальян-бару, завідувача лабораторії одного з львівських вишів (хіміка, який виготовляв нapкотичний засіб), працівника кальян-бару, який адміністрував сайт, та ще одного працівника кальян-бару, що фасував і розповсюджував нapкотик.

За інформацією слідства, задокументовано виготовлення майже 3 кг мeтaдону ціною понад 1,8 млн грн. Їх затримали 31 серпня під час реалізації ще понад 1 кг ціною близько 700 тис. грн.

Правоохоронці наголошують, що лабораторію з виготовлення мeтaдону у Львові задокументовали вперше. Це напівсинтетичний нaркoтик, заборонений у всіх країнах через високу смepтність.

Виробники його не вживали, але розповсюджували по усій Львівщині серед нapкозалежних. Партії для продажу зазвичай були малі – від одного до кількох грамів.

Ні поліція, ні прокуратура не називає вишу і закладу, які фігурують у справі, але з власних джерел ZAXID.NET дізнався, що підозрюваний — завідувач лабораторії електронної мікроскопії однієї з кафедр університету ветмедицини. Заклад, що допомагав продавати нapкотик, – кальян-бар «Хаббл Баббл». Найближчим часом усім причетним оберуть запобіжний захід.