Вівторок, 9 Серпня

У Львівському університеті ветмедицини прокоментували ситуацію з нapколабораторією

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

31 серпня стало відомо, що у лабораторії Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнології імені С.З. Ґжицького виробляли небезпечний нapкотик – “мeтaдон”. До його виготовлення були причетні 4 особи, серед яких один працівник вишу.

У коментарі 032.ua перший проректор Турко Ігор Богданович розповів, що в університеті не знали про діяльність, так званої, нapколабораторії. “Мeтaдон” виробляли у одній із лабораторій, що розташована в головному корпусі вишу.

Зараз керівництво університету проводить ревізію усіх лабораторій, вивчає дії лаборантів  та керівників кафедр. Проректор розповідає, що обладнання, на якому виробляли нapкотичні препарати не належало університету. За його словами, це обладнання було невеликим, тому працівник університету щоразу його ховав.

Завідувача лабораторії львівського вишу, який виготовляв “мeтaдон”, з університету звільнили. Зараз поліція обирає для нього запобіжний захід, йому загрожує позбавлення волі.

Нагадаємо, що нapкотики в університетській лабораторії виготовляли на замовлення одного львівського кальян-бару. До цієї незаконної діяльності були причетні 4 осіб. Чоловіки в день виготовляли 1 кг “мeтaдону” (вартістю 60 000 за 1 кг) та продавали нapкотичний засіб на спеціально створеному сайті та у соціальних мережах.

Share.