Понеділок, 22 Липня

У Львівському притулку “Милосердя” шукають господарів для 400 собак

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львівському притулку “Милосердя” понад 400 собак. Частину тварин евакуювали зі Сходу України, або власники більше не можуть за ними доглядати. Серед них — 4-річний бультер’єр на прізвисько Майор.

Як розповіла Суспільному голова львівського товариства захисту тварин Наталія Кузнєцова, Майор і інші собаки в пошуку сім’ї.

Богдану Богоносу 21 рік, він навчається на ветеринара. Каже, кілька років мріє про собаку. Тому, побачивши оголошення від притулку “Милосердя”, прийшов познайомитися з псом на прізвисько Майором.

“Я давно мріяв про бультер’єра. В мене є друг, у мами якого є ветеринарна клініка, і я сам навчаюсь на ветеринара, і вчора в обід вона мені скидає повідомлення: “Богдане, ти давно хотів бультер’єра, зробиш хорошу справу, якраз віддають”. І ось я сьогодні я тут”, — говорить Богдан Богоніс.

Попередній власник бультер’єра Майора — військовослужбовець. Його дружина померла, а він повинен був їхати на службу. Тому собаку залишив під опікою притулку “Милосердя”. До клініки волонтери привезли бультер’єра 2 тижні тому. Зараз пес перебуває у ЛКП “Лев”, там його оглянули та провакцинували.

“Дуже веселий, спокійний, цікавий, море позитиву від нього. Дійсно собака позитивна, не дивлячись на його зовнішність, характер — зовсім протилежний” — каже доглядальниця ЛКП “Лев” Світлана Хижук.

За словами голови львівського товариства захисту тварин Наталі Кузнєцової, зараз у притулку “Милосердя” є близько 400 собак, які шукають нових господарів.

“Приїжають люди зі Сходу, не можуть чи не беруть їх на проживання в квартиру. Люди їдуть за кордон — теж не можуть взяти. Помирають господарі, військові на Сході підбирають і привозять собак, по-різному буває. До війни в нас було 250-270 собак, зараз в нас їх за 400. Більшість людей хоче здати, а мала кількість — взяти. Забирають з притулку здебільшого цуценят, невеликих собак”, — говорить Наталя Кузнєцова.