У Львівському перинатальному центрі за добу народилась рекордна кількість двійнят

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

За останню добу у Львівському обласному перинатальному центрі народилося чотири двійні – п’ять хлопчиків і три дівчинки. Три породіллі – зі Львова, одна – з Пустомитівського району, повідомив ZAXID.NET заступник головного лікаря з лікувальної роботи Роман Мацюра.

Одна жінка народила хлопчика і дівчинку, дві – двох хлопчиків і ще одна – двох дівчаток.

У двох жінок народилися недоношені діти, вагою до 1 кг (наші лікарі вміють таких діток виходжувати) і у двох малята з’явилися на світ з вагою 2500- 2800 г.

З моменту відкриття перинатального центру, як повідомив Роман Мацюра, у перинатальному центрі народилося 37 двієнь, трієнь ще не було.

Перша дитина у перинатальному центрі народилася наприкінці червня. Станом на 6 вересня у центрі народилося вже 983 дитини.

22 червня у львівському перинатальному центрі запрацював акушерський корпус із інтенсивною терапією для новонароджених та післяопераційних жінок. Усі відділення, включно з двома реанімаціями і операційним блоком розпочали роботу. 24 червня у пологовому народилася перша дівчинка.

До слова, у серпні 2018 року на Львівщині назвали найпоширеніші та найбільш рідковживані імена новонароджених у 2018.

Як поінформували Tvoemisto.tv у Головному територіальному управлінні юстиції у Львівській області, найоригінальнішими іменами, які давали дітям при державній реєстрації народження у першому півріччі 2018 року, є такі:

Чоловічі: Йосип, Лука, Едгар, Мефодій, Дарій, Кирило, Северин, Устим.

Жіночі: Іларія, Патриція, Стефанія, Квітка, Елеонора, Амелія, Ванесса, Звенислава, Тіна.

Найпопулярніші імена, обрані мешканцями області у І півріччі 2018 року:

Чоловічі: Матвій, Максим, Артем, Олександр, Давид, Владислав, Данило, Марко, Роман, Богдан.

Жіночі: Софія, Анна, Анастасія, Вероніка, Вікторія, Марія, Злата, Соломія, Марта, Яна.