Понеділок, 4 Грудня

У львівському “Охматдиті” відкрили сучасний рентген-кабінет

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Високотехнологічний рентген-апарат вартістю 7,5 млн гривень придбали в межах Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області на 2021 – 2025 роки. Окрім того, лікарня за зароблені кошти та внески доброчинців в сумі 240 тисяч гривень зробила ремонт у рентген-кабінеті.

«Дуже важливо, щоб у наших лікарнях діти отримували якісні послуги і щасливі та здорові поверталися додому. Попри те, що в країні війна, медицина залишається нашим пріоритетом. Львівщина має показувати високий рівень обслуговування, діагностики та лікування пацієнтів», – зазначила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.
Як розповіла лікар-рентгенолог Наталія Жулинська, великою перевагою цього апарату є те, що рентген робиться за короткий проміжок часу із надмалою дозою опромінення, що є дуже важливим, адже пацієнтами лікарні є діти від народження до 18 років.

Завдяки рентгенівському апаратно-програмному комплексу цифрової рентгенографії та скопії можна використовувати прицільну рентгенографію, яка є затребуваною в пульмонології, ортопедії, травматології, гастроентерології та урології.

Сучасне програмне забезпечення дозволяє проводити весь комплекс роботи – від отримання цифрового зображення до його архівування та передачі у медичну інформаційну систему, за найкоротший проміжок часу, що значно пришвидшує діагностику захворюваності пацієнта.

«В дитячій практиці швидкість отримання обстеження є дуже важливою. Уся інформація з цього апарату з’являтиметься в онлайн режимі і наші лікарі оперативно зможуть бачити результати знімків та відповідно реагувати. Нарешті ми маємо у нашій установі такий модерний рентгенологійний комплекс», – наголосив Дмитро Квіт – в.о. директора КНП ЛОР «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАДИТ»