У Львівському обласному лабораторному центрі спалах коронавірусу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львівському обласному лабораторному центрі МОЗ України спалах коронавірусу. За останні два тижні захворіло 15 працівників, троє з яких госпіталізовано, решта вже другий тиждень перебувають на самоізоляції.

Як повідомив директор Центру Роман Павлів, загалом у львівському обласному лабораторному центрі МОЗ України за час пандемії коронавірусу захворіло 75 працівників. Двоє, на жаль, пoмeрли.

Хоча, за його словами, спалахом їхню ситуацію назвати важко.

«Фактично таку кількість захворілих справді варто вважати спалахом, бо там, де троє і більше хворих і є спалахом, але ситуація у лабораторному центрі дещо інша. Тестування на Covid-19 своїм працівникам ми робимо періодично. Востаннє це робили майже 2 тижні тому», – каже Роман Павлів.

«Хворі працівники не мають відношення до проведення ПЛР-досліджень. Захворіли працівники бухгалтерії, відділу кадрів, два заступники. Ті працівники, що проводять дослідження, весь час працюють в спеціальному захисті, з роботи ми їх відвозимо, щоб вони менше контактували», – розповів Роман Павлів.

«У лабораторіях, де проводять тестування, хворих немає. Усі 32 працівники здорові і ходять на роботу», – каже директор лабцентру.