Вівторок, 29 Листопада

У львівському “Епіцентрі” оголошення для відвідувачів дублюють російською: обіцяють прибрати

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Таку картину помітили в “Епіцентрі” у Львові на вул. Городоцькій, 302. Про це у фейсбук-спільноті “Громада Рудно” розповіла користувачка Наталія Петрик-Коляса, пише Діло.

“Була в Епіцентрі (біля Сонячного краю) і почула оголошення двома мовами українською і … російською! Я підійшла до адміністратора і спитала, як таке може бути, чому оголошення дублюються мовою ворога. І уявляєте, що мені відповіли? Бо до нас приїхало багато біженців, вони не розуміють. Я питаю, чи ті біженці з росії, вона каже ні, з України, але вони не розуміють української.

Я аж оніміла… І щоб ви на це сказали? Як в такий важкий для нас та для України час, коли ми боремось з російським загарбником, коли ми маємо викорінювати все, з ним пов’язане, то ми переходимо на російський язик!”— йдеться в дописі жінки.

Написавши на гарячу лінію онлайн, там відповіли, що оголошення правил пожежної безпеки згідно вимог озвучується різними мовами: українською, російською, англійською та німецькою. Це повідомляння є системним та централізованим у всій мережі торговельних центрів. Зараз вирішується питання про необхідніть прибрати одну з мов (очевидно російську).