Понеділок, 11 Грудня

У львівському електротранспорті лунатимуть колядки

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Від сьогодні, 19 грудня, у львівських трамваях та тролейбусах окрім оголошень про маршрут, лунатимуть колядки,щедрівки, різдвяні пісні у виконанні оркестрів військових та рятувальників.

Про це розповіла речниця ЛКП «Львівелектротранс» Ольга Бачинська у коментарі Tvoemisto.tv

«Сьогодні по обіді мають виїхати перші трамвайні вагони, де вже звучатимуть колядки. Від 5-ти до 10-ти маршрутів будуть виходити щодня з колядками до Святвечора – 25 грудня, а потім вже на всіх маршрутах лунатимуть різдвяні пісні», – сказала Ольга Бачинська.

Цьогоріч лунатимуть фрагменти понад двадцяти композицій від Заслуженого академічного оркестру України зразково-показового оркестру Збройних Сил України, оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та оркестру Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

«У нас є три оркестри, які виконуватимуть пісні. Однак, цьогоріч колядок по кількості буде найменше, ніж в минулі роки, але це не вплине на якість. Зокрема, львів’яни зможуть почути у виконанні три різні «Щедрики», два звучання колядок «Нова радість» і «Тиха ніч», тощо», – додала Ольга Бачинська.

Різдвяна музика у електротранспорті лунатиме орієнтовно до 19 січня. Такий проєкт, можливо, проводиться востаннє, адже 7 жовтня набрав чинності Закон 2310-IX, який передбачає заборону «акустичного насильства».