П’ятниця, 2 Грудня

У львівському аеропорту анонсували прихід кількох авіакомпаній

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

2018 року львівський аеропорт має намір розпочати співпрацю з іспанською компанією, британською  EasyJet, а також відкрити трансатлантичні перельоти до Нью-Йорку та Торонто. Про це йдеться у повідомленні директора міжнародного аеропорту “Львів” Тетяни Романовської  у Facebook.

Зокрема, EasyJet після вдалих перемовин може запустити рейси до трьох британських міст.

“Наш аеропорт зараз більш зорієнтований на Європу, але в наступному році ми додамо акценти ще й на Азію. Вже зараз ми маємо рейси у Тель-Авів, Баку та чартери у Єгипет і азійську Туреччину. У 2018 році вже відомо про відкриття декількох нових напрямків. Зокрема, Wizz Air відкриває рейси у Гданськ, Катовіце, Дортмунд та Лондон. Компанія Yanair обіцяє нам додати Грузію”, – сказала директор аеропорту Тетяна Романовська.

”Щодо інших лоукостів, то з Ryanair зараз перемовини призупинені. Деякі плани, які мав Ryanair вже підхопили інші. До прикладу, Wizz Air починає літати у Лондон. Також у нас почалася активна співпраця з італійським лоукостом Ernest Airlines.”

Наразі міжнародний аеропорт Львів співпрацює із 25 компаніями, серед них і чартери. Так, зі Львова можна вилетіти у 33 напрямках, з-поміж яких виділяють: Польщу, Туреччину, Італію, Кіпр, Грецію, Хорватію, Німеччину, Іспанію та Білорусь. Радіус польотів зі Львова становить орієнтовно 2 години. Керівництво повідомляє, що наступного року планується додати щонайменше ще двох перевізників.

Новий термінал аеропорту за годину може приймати 2 тис пасажирів і обслуговувати 15 рейсів. У нас працюють 28 стійок реєстрації, 4 телетрапи, 9 виходів на посадку, та 2 багажні стрічки. Злітна смуга має довжину понад 3,3 км, що дозволяє приймати важкі літаки та обслуговувати дальньомагістральні рейси.

”В середині 1990-х років у нас вже було сполучення з Торонто, але через недостатню довжину злітної смуги ми могли лише приймати цей рейс. На відправлення у Канаду літак прямував до Києва. То ж слід врешті повернути пряме сполучення з Америкою, де у нас потужний ресурс в особі чисельної діаспори“, – сказала директор аеропорту Тетяна Романовська.

1 грудня 2017 року Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького прийняв мільйонного пасажира. Останній раз мільйонний показник аеропорт долав ще у радянські часи у 1991 році. Тоді, до прикладу, лише на Москву було щодня 7 рейсів. Люди з усього Радянського Союзу прибували до Львова, в основному, на лікування у Трускавець та Моршин.

Додамо, що easyJet – це одна з найбільших європейських дешевих авіаліній. Авіакомпанія була заснована у 1995 році та має своє базу в аеропорту Лондон-Лутон.